Raamat ilmub 10. septembril!

Nüüd on siis selgeks saanud, millal raamat ilmub. Tähelepanelik lugeja märkas seda juba pealkirjast, aga igaks juhuks kordan üle — raamat ilmub 10. septembril ja peaks sel päeval juba enamustes raamatupoodides kenasti saadaval olema.
Uskumatu, et asi lõpuks selleni jõudiski ja arvestades, et praegu ei ole ma veel raamatu sisu kujundusfailegi trükikotta saatnud, on kõik veel imelikum.
Nimelt käib veel viimaste lehekülgede kujundamine ning toimetajalt sain ka sisukorra alles eile öösel (mu hea toimetaja peaks praegu üldse puhkusel olema, aga nüüd peab minu pärast öösiti sisukordi koostama ja minuga meile vahetama).
Küll aga peaks täna failid trükki minema, muidu läheb suuremaks jamaks 🙂

Seniks oleks mul väga hea meel, kui märgid lehe päises “Meeldib”, sest nii saan Sulle kohe infot anda, kui raamatu osas uudiseid on või see lausa välja on tulnud.

7 Vastust

September 5, 2011 at 11:38 Autor Piret

Rõõmusõnum – raamat on juba Apollos ja Rahva Raamatus (no vähemalt veebis) olemas :D. Kuuldavasti jõuab meile majja täna pärastlõunal, nii et ilmselt homme saaksid autorieksemplarid kätte, aga kui sa sinnani ei kannata, siis mine katsu poes raamatut ;).

September 9, 2011 at 00:01 Autor Rait

Kent, kõigepealt õnnitlused ja siis küsimus, et kas traditsiooniliselt saab iga agentuur ka TASUTA näidiseksemplari?

September 9, 2011 at 09:06 Autor Kent

Ma ei teagi, kuidas traditsiooniliselt on, selle kohta pole veel jõudnud traditsioone välja kujuneda. Aga üldiselt on nii, et mul endal on vaid käputäis autorieksemplare ja neist küll ei jätku 🙁

September 13, 2011 at 20:58 Autor Henry

Kas keegi oskab öelda, et kas seda on juba võimalik ka kuskilt raamatukogust laenata ? 🙂

September 14, 2011 at 11:11 Autor Stella

Kuna siin tundub olevat küsimuste-vastsuste osakond, siis kas saab osta ka e-raamatuna?

September 14, 2011 at 11:42 Autor Kent

E-raamatut praegu ei ole ja arvestades kui ilus on see füüsilisel kujul, siis olekski patt lugejaid mõnust see kätte haarata, näppida ja sodida, ilma jätta 🙂
Raamatukogude kohta kahjuks infot pole.

October 21, 2011 at 16:26 Autor Kent

Lugejate soovidele vastu tulles on nüüd saadaval ka e-raamat! 🙂 http://www.digira.ee/tootekataloog/all/reklaamitrikk-ehk-koik-mida-reklaamist-teadma-pead-100224

Lisa kommentaar